මිල සීමාව : රු. 74,700 to රු. 109,900 තුරු 3 වෙළඳසැල්වල
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී හි හොඳම මිල රු. 74,700 emobile.lk ලබා දෙයි. මෙය Dealz Woot(රු. 109,900) හි මිලට වඩා 33% අඩුයි.
LTE 4G 4 ජීබී RAM 128 ජීබී Nano-සිම්
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty . Call 070 577 5555 |
රු. 75,000 |
සම්බන්ධ වන්න
1 Year Company Warranty Contact XmobileXmobile Authority & Indemnity - Xmobile |
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call 0777 777 947 |
රු. 109,900 |
සම්බන්ධ වන්න
1 Year Company Warranty Contact Dealz WootDealz Woot |
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී (Blue)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call 0777 777 947 |
රු. 109,900 |
ඔබට එක් දුරකථනයකට වඩා මිලදී ගැනීමට අවශ්යද? අපගේ විකුණුම්කරුවන්ගෙන් මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න. මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න.
නිෂ්පාදන මිල හෝ ගබඩා පිළිබඳව ඔබට පැමිණිලි තිබේ නම් අප වෙත ඉදිරිපත් කළ යුතුය
පැමිණිල්ලක් ඉදිරිපත් කරන්න
| Maharagama | |||
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call Us on 077 29 77777 , Delivery With in Colombo |
රු. 74,700 |
සම්බන්ධ වන්න
සම්බන්ධ වන්න emobile.lkemobile.lk Maharagama Phone : 077 29 777 77 [Opposite To Gammana Road, Near By People's Leasing Maharagama / Sampath Bank Super Branch Maharagama / Teaching Training College Maharagama] Parking Facility Available E-Mail : info@emobile.lk Credit Card Payments Accepted. |
| Network | Technology | GSM / HSPA / LTE |
|---|---|---|
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1800 / 2100 | |
| 4G bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 66 | |
| Speed | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
| Launch | Announced | 2020, April 02 |
|---|---|---|
| Status | Available. Released 2020, May 16 |
| Body | Dimensions | 244.5 x 154.3 x 7 mm (9.63 x 6.07 x 0.28 in) |
|---|---|---|
| Weight | 467 g (1.03 lb) | |
| Build | Glass front, aluminum back, aluminum frame | |
| SIM | Nano-SIM | |
| Stylus support |
| Display | Type | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
|---|---|---|
| Size | 10.4 inches, 307.9 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio) | |
| Resolution | 1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~224 ppi density) |
| Platform | OS | Android 10, One UI 2 |
|---|---|---|
| Chipset | Exynos 9611 (10nm) | |
| CPU | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) | |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| Memory | Card slot | microSDXC (dedicated slot) |
|---|---|---|
| Internal | 128GB 4GB RAM |
| Main Camera | Single | 8 MP, (wide), 1/4.0", 1.12µm |
|---|---|---|
| Features | HDR, panorama | |
| Video | 1080p@30fps |
| Selfie camera | Single | 5 MP |
|---|---|---|
| Video | 1080p@30fps |
| Sound | Loudspeaker | Yes, with stereo speakers |
|---|---|---|
| 3.5mm jack | Yes | |
| Tuned by AKG |
| Comms | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
|---|---|---|
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO | |
| Radio | No | |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| Features | Sensors | Accelerometer, proximity, gyro |
|---|---|---|
| ANT+ |
| Battery | Non-removable Li-Po 7040 mAh battery | |
|---|---|---|
| Charging | Fast charging 15W |
| Misc | Colors | Chiffon Pink, Angora Blue, Oxford Gray |
|---|---|---|
| Models | SM-P610N, SM-P615 | |
| SAR | 1.45 W/kg (body) |
| වෙළඳසැල | මිල |
|---|---|
| emobile.lk | රු. 74,700 |
| Xmobile | රු. 75,000 |
| Dealz Woot | රු. 109,900 |
13 මැයි 2026 දින ශ්රීලංකාවේ සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab S6 Lite SM-P615 128ජීබී මිල රු. 74,700 ය . මිලදී ගැනීමට පෙර මිල සසඳන්න.