මිල සීමාව : රු. 49,200 to රු. 58,900 තුරු 3 වෙළඳසැල්වල
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 හි හොඳම මිල රු. 49,200 emobile.lk ලබා දෙයි. මෙය Dealz Woot(රු. 58,900) හි මිලට වඩා 17% අඩුයි.
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 is Also Known as Samsung Galaxy Tab A9+ Wi-Fi SM-X210 .
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call 0777 777 947 |
රු. 49,500 |
සම්බන්ධ වන්න
1 Year Company Warranty Contact Dealz WootDealz Woot |
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 (Space Grey)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call 0777 777 947 |
රු. 58,900 | ||
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty . Call 070 577 5555 |
රු. 49,900 |
සම්බන්ධ වන්න
1 Year Company Warranty Contact XmobileXmobile Authority & Indemnity - Xmobile |
ඔබට එක් දුරකථනයකට වඩා මිලදී ගැනීමට අවශ්යද? අපගේ විකුණුම්කරුවන්ගෙන් මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න. මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න.
නිෂ්පාදන මිල හෝ ගබඩා පිළිබඳව ඔබට පැමිණිලි තිබේ නම් අප වෙත ඉදිරිපත් කළ යුතුය
පැමිණිල්ලක් ඉදිරිපත් කරන්න
| Maharagama | |||
|
|
සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call Us on 077 29 77777 , Delivery With in Colombo |
රු. 49,200 |
සම්බන්ධ වන්න
සම්බන්ධ වන්න emobile.lkemobile.lk Maharagama Phone : 077 29 777 77 [Opposite To Gammana Road, Near By People's Leasing Maharagama / Sampath Bank Super Branch Maharagama / Teaching Training College Maharagama] Parking Facility Available E-Mail : info@emobile.lk Credit Card Payments Accepted. |
| Network | Technology | GSM / HSPA / LTE / 5G |
|---|---|---|
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 | |
| 4G bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 66 | |
| 5G bands | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 | |
| Speed | HSPA, LTE, 5G |
| Launch | Announced | 2023, October 05 |
|---|---|---|
| Status | Available. Released 2023, October 17 |
| Body | Dimensions | 257.1 x 168.7 x 6.9 mm (10.12 x 6.64 x 0.27 in) |
|---|---|---|
| Weight | 480 g or 492 g (1.06 lb) | |
| SIM | Nano-SIM, eSIM |
| Display | Type | TFT LCD, 90Hz |
|---|---|---|
| Size | 11.0 inches, 350.9 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio) | |
| Resolution | 1200 x 1920 pixels, 16:10 ratio (~206 ppi density) |
| Platform | OS | Android 13, upgradable to Android 14, One UI 6.1 |
|---|---|---|
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) | |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver) | |
| GPU | Adreno 619 |
| Memory | Card slot | microSDXC (dedicated slot) |
|---|---|---|
| Internal | 64GB 4GB RAM |
| Main Camera | Single | 8 MP, AF |
|---|---|---|
| Video | 1080p@30fps |
| Selfie camera | Single | 5 MP |
|---|---|---|
| Video | 1080p@30fps |
| Sound | Loudspeaker | Yes, with stereo speakers (4 speakers) |
|---|---|---|
| 3.5mm jack | Yes |
| Comms | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
|---|---|---|
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE | |
| Positioning | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS | |
| NFC | No | |
| Radio | No | |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Features | Sensors | Accelerometer, gyro, proximity (accessories only), compass |
|---|
| Battery | Type | Li-Po 7040 mAh, non-removable |
|---|---|---|
| Charging | 15W wired |
| Misc | Colors | Graphite, Silver, Navy |
|---|---|---|
| Models | SM-X210, SM-X215, SM-X216B | |
| SAR | 0.42 W/kg (body) | |
| SAR EU | 1.19 W/kg (body) |
| වෙළඳසැල | මිල |
|---|---|
| emobile.lk | රු. 49,200 |
| Xmobile | රු. 49,900 |
| Dealz Woot | රු. 58,900 |
18 මැයි 2026 දින ශ්රීලංකාවේ සැම්සන්ග් ගැලක්සි Tab A9 ප්ලස් Wi-Fi 11" SM-X210 මිල රු. 49,200 ය . මිලදී ගැනීමට පෙර මිල සසඳන්න.