
හොඳම මිල : රු. 39,000
සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM හි හොඳම මිල රු. 39,000 Greenware ලබා දෙයි.
Greenware
|
සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty . Call us on 0777 648 648 |
රු. 39,000 |
සම්බන්ධ වන්න
|
ඔබට එක් දුරකථනයකට වඩා මිලදී ගැනීමට අවශ්යද? අපගේ විකුණුම්කරුවන්ගෙන් මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න. මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න.
නිෂ්පාදන මිල හෝ ගබඩා පිළිබඳව ඔබට පැමිණිලි තිබේ නම් අප වෙත ඉදිරිපත් කළ යුතුය
| Network | Technology | GSM / HSPA / LTE |
|---|---|---|
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 2100 | |
| 4G bands | LTE | |
| Speed | HSPA, LTE |
| Launch | Announced | 2025, August 01 |
|---|---|---|
| Status | Available. Released 2025, August 01 |
| Body | Dimensions | 171.6 x 79.5 x 8 mm (6.76 x 3.13 x 0.31 in) |
|---|---|---|
| Weight | 205 g (7.23 oz) | |
| Build | Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, glass back or silicone polymer (eco leather) back | |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM | |
| IP64 dust tight and water resistant (water splashes) |
| Display | Type | IPS LCD, 120Hz |
|---|---|---|
| Size | 6.9 inches, 114.9 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio) | |
| Resolution | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~254 ppi density) | |
| Protection | Corning Gorilla Glass 3 |
| Platform | OS | Android 15, HyperOS 2 |
|---|---|---|
| Chipset | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) | |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Memory | Card slot | microSDXC (dedicated slot) |
|---|---|---|
| Internal | 128GB 6GB RAM |
| Main Camera | Dual | 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF Auxiliary lens |
|---|---|---|
| Features | LED flash, HDR | |
| Video | 1080p@30fps |
| Selfie camera | Single | 8 MP, f/2.0, (wide), 1/4.0", 1.12µm |
|---|---|---|
| Features | HDR | |
| Video | 1080p@30fps |
| Sound | Loudspeaker | Yes |
|---|---|---|
| 3.5mm jack | Yes |
| Comms | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
|---|---|---|
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE | |
| Positioning | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | Yes (market/region dependent) | |
| Radio | FM radio | |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Features | Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
|---|---|---|
| Virtual proximity sensing |
| Battery | Type | 6000 mAh |
|---|---|---|
| Charging | 33W wired, PD |
| Misc | Colors | Moonlight Blue, Mint Green, Midnight Gray, Twilight Orange |
|---|---|---|
| Models | 25078RA3EA, 25078RA3EL, 25078RA3EY | |
| SAR EU | 0.85 W/kg (head) 0.94 W/kg (body) |
| වෙළඳසැල | මිල |
|---|---|
| Greenware | රු. 39,000 |
30 මාර්තු 2026 දින ශ්රීලංකාවේ සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM මිල රු. 39,000 ය . මිලදී ගැනීමට පෙර මිල සසඳන්න.