මිල සීමාව : රු. 38,500 to රු. 45,000 තුරු 2 වෙළඳසැල්වල
සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM හි හොඳම මිල රු. 38,500 emobile.lk ලබා දෙයි. මෙය iDealz ලංකා(රු. 45,000) හි මිලට වඩා 15% අඩුයි.
ඩුවල් සිම් LTE 4G 6 ජීබී RAM 128 ජීබී
|
|
සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year GENXT Company Warranty . CALL 0777190001 / 0777656565 |
රු. 45,000 |
සම්බන්ධ වන්න
1 Year GENXT Company Warranty Contact iDealz ලංකාiDealz Lanka 590- 9A Ground Floor, Marino Mall, Galle Road, Colombo-03 Authority & Indemnity - iDealz ලංකා |
ඔබට එක් දුරකථනයකට වඩා මිලදී ගැනීමට අවශ්යද? අපගේ විකුණුම්කරුවන්ගෙන් මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න. මිල කැඳවීමක් ලබා ගන්න.
නිෂ්පාදන මිල හෝ ගබඩා පිළිබඳව ඔබට පැමිණිලි තිබේ නම් අප වෙත ඉදිරිපත් කළ යුතුය
පැමිණිල්ලක් ඉදිරිපත් කරන්න
| Maharagama | |||
|
|
සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM (කලු)
විකුණුම්කරුගේ වගකීම්
1 Year Company Warranty .Call Us on 077 29 77777 , Delivery With in Colombo |
රු. 38,500 |
සම්බන්ධ වන්න
සම්බන්ධ වන්න emobile.lkemobile.lk Maharagama Phone : 077 29 777 77 [Opposite To Gammana Road, Near By People's Leasing Maharagama / Sampath Bank Super Branch Maharagama / Teaching Training College Maharagama] Parking Facility Available E-Mail : info@emobile.lk Credit Card Payments Accepted. |
| Network | Technology | GSM / HSPA / LTE |
|---|---|---|
| 2G bands | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 | |
| 3G bands | HSDPA 850 / 900 / 2100 | |
| 4G bands | LTE | |
| Speed | HSPA, LTE |
| Launch | Announced | 2025, August 01 |
|---|---|---|
| Status | Available. Released 2025, August 01 |
| Body | Dimensions | 171.6 x 79.5 x 8 mm (6.76 x 3.13 x 0.31 in) |
|---|---|---|
| Weight | 205 g (7.23 oz) | |
| Build | Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, glass back or silicone polymer (eco leather) back | |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM | |
| IP64 dust tight and water resistant (water splashes) |
| Display | Type | IPS LCD, 120Hz |
|---|---|---|
| Size | 6.9 inches, 114.9 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio) | |
| Resolution | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~254 ppi density) | |
| Protection | Corning Gorilla Glass 3 |
| Platform | OS | Android 15, HyperOS 2 |
|---|---|---|
| Chipset | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) | |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| Memory | Card slot | microSDXC (dedicated slot) |
|---|---|---|
| Internal | 128GB 6GB RAM |
| Main Camera | Dual | 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF Auxiliary lens |
|---|---|---|
| Features | LED flash, HDR | |
| Video | 1080p@30fps |
| Selfie camera | Single | 8 MP, f/2.0, (wide), 1/4.0", 1.12µm |
|---|---|---|
| Features | HDR | |
| Video | 1080p@30fps |
| Sound | Loudspeaker | Yes |
|---|---|---|
| 3.5mm jack | Yes |
| Comms | WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
|---|---|---|
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE | |
| Positioning | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS | |
| NFC | Yes (market/region dependent) | |
| Radio | FM radio | |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Features | Sensors | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
|---|---|---|
| Virtual proximity sensing |
| Battery | Type | 6000 mAh |
|---|---|---|
| Charging | 33W wired, PD |
| Misc | Colors | Moonlight Blue, Mint Green, Midnight Gray, Twilight Orange |
|---|---|---|
| Models | 25078RA3EA, 25078RA3EL, 25078RA3EY | |
| SAR EU | 0.85 W/kg (head) 0.94 W/kg (body) |
| වෙළඳසැල | මිල |
|---|---|
| emobile.lk | රු. 38,500 |
| iDealz ලංකා | රු. 45,000 |
30 මැයි 2026 දින ශ්රීලංකාවේ සියාමි රෙඩ්මි 15C 4G 6ජීබී RAM මිල රු. 38,500 ය . මිලදී ගැනීමට පෙර මිල සසඳන්න.